Впродовж минулого місяця до закритих портів Криму зайшли 20 суден

З 1 по 31 жовтня до портів окупованого Криму зайшли 20 танкерів та вантажних суден-порушників

  • Крим
  • 8 листопада 2018 11:10

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на прес-службу МінТОТ.

19 суден були під прапором Росії та одне – під прапором Сирійської Арабської Республіки. Загалом цими суднами здійснено 45 заходів до портів Севастополя та Керчі.

Окрім того на рейді в акваторіях портів Севастополя, Феодосії та Керчі, що використовуються для стоянки, зафіксовано п'ять суден, серед яких чотири – під прапорами Росії та один – під прапором Республіки Коморських Островів.

Довідка: Морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим (Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта) закриті розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 № 578-р "Деякі питання функціонування морського та річкового транспорту" та відповідно до Наказу Міністерства інфраструктури України від 16.06.2014 р. № 255 "Про закриття морських портів".

Заходження суден під іноземними прапорами до закритих морських портів та терміналів, розташованих на території АР Крим та Севастополя, є порушенням норм міжнародного права як дії, що підривають суверенітет України, а також порушенням законодавства України, і тягне за собою відповідальність судновласників, операторів та капітанів суден, зокрема, кримінальну.

Нагадаємо, що упродовж 14 місяців Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та тимчасово переміщених осіб зафіксовано 1207 заходів суден та вантажних танкерів до портів окупованого Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим