ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Володимир Балух надихає нас на боротьбу за його свободу та свободу всіх бранців Кремля", – Денісова

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини вважає Балуха прикладом того, як потрібно боротися за незалежність України

Depo.
6 липня 2018 09:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на прес-службу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

5 липня політв'язень Володимир Балух написав листа, у якому подякував українському народові за підтримку його та його родини.

"5 років колонії Володимиру Балуху присудив Роздольненський "суд". 5 років - за прапор України на власному дворі. 5 років - за відданість Батьківщині. 5 років - за відстоювання своїх поглядів. Незламна сила духу Володимира – приклад того, як потрібно боротися за незалежність України, за її територіальну цілісність. І як потрібно ставитися до ворога, який веде війну проти нашої держави",- так прокоментувала цей огидний судовий фарс Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Як повідомлялося, 5 липня 2018 року в Криму підконтрольний Російській Федерації Роздольненський районний суд засудив українського активіста Володимира Балуха до 5 років колонії загального режиму та штрафу 10 тис. руб. (біля 4 тис. грн).

Активіста засудили до такого тюремного терміну за сукупністю двох кримінальних справ. У вироку суддя озвучила, що Балух скоїв злочин у зв'язку з "неприязню до діючої системи управління, що підтверджується раніше скоєними злочинами".

2 липня російський прокурор вимагав 4 роки колонії загального режиму за обвинуваченням Балуха в дезорганізації роботи ізолятора тимчасового тримання (ІТТ), а з урахуванням першої кримінальної справи - 6 років колонії загального режиму та штрафу на суму 10 тис. руб. (4 тис. грн). Цю справу проти активіста порушили через заяви начальника ІТТ у селищі Роздольне Валерія Ткаченка, який стверджує, що Балух його побив. При цьому сам активіст і його захист заявляють, що це Ткаченко напав на нього.

Наразі Володимир продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня 2018 року.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим