ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Власники масово спродують готелі в Криму, щоб "гоблінці" не знесли

Експерти розповіли, що в Криму власники готелів, санаторіїв і туристичних комплексів масово продають свій бізнес

Depo.
17 липня 2017 12:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Hyser.

Туристичний бізнес став тут невигідним, повідомляє 24tv.ua. Напевно, всі жителі Криму цього літа в черговий раз відчули непопулярність місцевих курортів серед відпочиваючих. Але навіть на тлі падіння туристичного потоку, деякі бізнесмени відмовляються від зниження цін. Вони переконані, що ті, хто таки приїде відпочивати в Крим, все одно заплатять будь-яку ціну.

Однак, судячи з усього, багато хто з місцевих підприємців уже зрозумів, що "ловити нічого" і стали продавати свій туристичний бізнес. Оскільки колишню популярність кримських курортів, можливо, вже не повернути.

Взяти, наприклад, курортне селище Малий Маяк, що недалеко від Алушти. Це місце, де завжди було повно туристів, після анексії Криму Росією просто спорожніло. Раніше на пляжах Малого Маяка яблуку не де було впасти, а зараз і пляжі, і ресторани, і готелі пустують.

Ще кілька років тому купити землю в цьому містечку було майже неможливо. За сотку ще в 2013 році просили п'ять тисяч доларів. А конкуренція взагалі була неймовірна, адже мати туристичний бізнес в Малому Маяку був дуже прибутковим в той час.

Експерти з нерухомості розповіли, що місцеві жителі стали масово продавати будинки і бізнес в Малому Маяку. Тільки на одному сайті налічується більше трьох десятків пропозицій. Варто відзначити, що в цілому попит не дуже великий, що експерти пояснюють ризиками.

Адже новий власник повноцінного готелю не може бути впевнений, що через деякий час не прийде російська влада і не зрівняє його володіння з землею. І це не в переносному сенсі. Як відомо "глава" анексованого півострова Сергій Аксьонов не раз згадував про намір російської влади знести прибережні готелі і туристичні комплекси.

Нагадаємо, що кримська окупаційна влада виправдовувала відсутність туристів поганою погодою.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим