"Влада" в окупованому Криму каже, що здоров'я у жителів Армянська погіршилося через стрес

Фахівці МОЗ російського "уряду" Криму назвали причиною погіршення здоров'я жителів міста стрес і загострення хронічних захворювань через настання осені

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на досить дивні дані, оприлюднені на сайті міста.

Фахівці МОЗ російського "уряду" Криму, спрямовані в Армянськ для надання консультативної допомоги та медичних оглядів, назвали причиною погіршення здоров'я жителів міста стрес і загострення хронічних захворювань через настання осені, а зовсім не через викиди з заводу.

"Пацієнти скаржаться на поганий сон і головні болі. Я пов'язую це як фахівець зі стресовими ситуаціями", - наводить "влада" Армянська слова лікаря-невропатолога Найле Ягьяевой.

За даними "влади", в день прийому чергу до фахівців почала збиратися з шести ранку. До початку прийому до ЛОРа, окуліста, кардіолога і невролога записалося близько сотні бажаючих перевірити своє здоров'я.

"В основному звертаються люди похилого віку. Скаржаться на першіння в горлі і сухість в носі. Сьогодні осінь, і відбувається загострення хронічних захворювань", - сказав ЛОР-лікар Рустем Кадиров.

За день фахівці оглянули близько 200 осіб. "Ми плануємо приїхати ще не один раз. Зараз подивимося, це буде або на наступному тижні, або через тиждень. Але вже ми будемо міняти фахівців у міру їх необхідності, тобто ми розуміємо, що додамо гастроентеролога, ендокринолога і дерматолога", - резюмувала головний лікар Консультативно-діагностичного центру Лілія Мустафаєва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим