Влада Москви дозволила безкоштовну рекламу "відстійної" стрічки "Кримський міст"

Уряд Москви дозволив компанії-прокатнику безкоштовно рекламувати фільм "Кримський міст. Зроблено з любов'ю"

  • Крим
  • 23 листопада 2018 14:09

Це випливає з протоколу засідання міжвідомчої комісії з питань розповсюдження реклами від 10 жовтня 2018 року, повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим. Реалії".

У протоколі йдеться, що реклама фільму режисера Тиграна Кеосаяна за сценарієм його дружини Маргарити Сімоньян, яка очолює телеканал RT, визнана "представляє особливу суспільну значимість".

У зв'язку з цим компанії "Централ Партнершип", яка є прокатником фільму, було дозволено до 18 листопада безкоштовно використовувати 25 носіїв під білборди, десять цифрових білбордів та інші рекламні площі, що знаходяться у власності міста.

За комерційними розцінками, покупка реклами в такому обсязі обійшлася б в суму від 3 до 5 мільйонів рублів - пишуть "Відкриті Медіа" з посиланням на експерта.

Уряд Москви раніше визначив, що особливу суспільну значимість представляє інформація, спрямована на досягнення "суспільно корисних цілей і забезпечення суспільних інтересів та інтересів держави" в галузі культури, спорту, освіти, безпеки ".

Фільм "Кримський міст" його творці називають "романтичною комедією" і стверджують, що "ура-патріотичним" в ньому є тільки назва. Дія відбувається в анексоному Криму, а одним з героїв є будівельник моста.

"Бі-бі-сі" раніше випустило розслідування, в якому стверджується, що фільм отримав близько 100 мільйонів рублів з Фонду кіно без конкурсних процедур. У прокаті при цьому фільм не вийшов на перші позиції.

Нагадаємо. що незаконно побудований Росією Керченський міст зміщується.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим