ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Виробники ліків збудують у Масандрі СПА-готель для багатіїв

Співвласники великого російського виробника ліків побудують СПА-готель на Південному березі Криму

Depo.
14 березня 2018 13:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

Плановані інвестиції в проект - 1,6 млрд руб. Так званий уряд Криму підписав у кінці 2017 року угоду з ТОВ "Сувенір" на будівництво СПА-готелю, повідомляється на інвестиційному порталі Криму. Власниками "Сувеніру" є Дмитро Шульженко і Святослав Петрушко.

Підприємці входять в число бенефіціаріїв АТ "Валента Фарм" - відомого виробника таких препаратів, як "Інгавірін", "Граммідін", "Феназепам". Готель планують будувати в селищі Масандрі на Південному березі Криму.

За інформацією представника "Мінекономрозвитку" Криму, його будівництво повинні завершити в 2020 році. Планується, що готель вийде на окупність протягом 13 років, за цей час виплатить до бюджету 752,96 млн руб. податків, уточнив представник.

Даних про кількість номерів і ціновому позиціонуванні готелю в "Мінекономрозвитку" Криму назвати не змогли. За даними "КримІнформ", "Сувенір" побудує готель для відвідувачів "з високим і надвисоким доходом".

Готель буде налічувати 50 номерів і 15 вілл, повідомляє агентство. Експерти вважають, що з урахуванням чотиримісячного високого сезону в Криму, термін окупності такого готелю може розтягнутися до 20 років. Заявленого розміру інвестицій в 1,6 млрд рублів також може не вистачити для будівництва висококласного готелю. Швидше за все, забудовнику доведеться вийти за рамки бюджету.

Нагадаємо, що російський генерал зібрався будувати біля "Ластівчиного гнізда" люксовий готель.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим