UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Від кримських сепарів з "ополчення" залишиться 100 пар берців

Так званий "радмін" окупованого Криму видав чергове розпорядження, яким позбавляє "дружинників-ополченців" значної частки майна

"Полк" стиснули до сотні, так званих "дружинників" змінили на бухгалтерів, передає Depo.Крим з посиланням на "Новий День".

"Громадська організація" отримала інший статус, перетворившись в "Кримський штаб народного ополчення - народної дружини Криму" і увійшла до складу Служби з мобілізаційної роботи.

У неоднозначно сприйнятому процесі "націоналізації" (суди йдуть до цих пір, розбирання дійшли до Держдуми), проведеному "урядом" Сергія Аксьонова, "ополченці" брали активну участь. Особливе "враження" їх натиск справив на співробітників керченського заводу "Залив" і найбільшого південнобережного санаторію "Місхор".

"Штабу" віддали дві будівлі на території військового містечка на околиці Сімферополя. За 2017 рік заробітна плата ополченців склала 179 млн 749 тис руб. У декількох метрах від "штабу" і "Радміну" встановили величний пам'ятник ополченцям всіх часів, точніше - Кримської і Великої Вітчизняної воєн та "Кримської весни".

Однак після переміщення Михайла Шеремета в Москву - він став "депутатом" Держдуми - "ополчення" стало помітно менш впливовою структурою, а останнім часом контекст, в якому воно згадується, може навести на думку про його швидке зникнення.

Майно, закріплене за "штабом Народного ополчення - народної дружини" порціями стали передавати іншим організаціям. Спортивним структурам віддали і центральне приміщення, і 41 металодетектор. Вантажівки поїхали в лісову службу. У липні 2018 року вийшло "розпорядження" Сергія Аксьонова.

За рахунок зменшення штатної чисельності "штабу народного ополчення" сформовано "Центр бухгалтерського обліку".

"Службу з мобілізаційної роботи" зобов'язали надати "Міністерству" фінансів окупованого Криму пропозиції про скорочення видатків на утримання "Штабу ополчення". Днями з оперативного управління "Штабу ополчення" вилучили ще шість автомобілів (легкові і УАЗ) та квадроцикл.

Можливо, функції, які виконувало "ополчення", поступово передаються "казакам".

Чисельність "полку" становила 500 осіб, тепер - 385. У той же час "ополченцям" довірили охорону нових об'єктів: будівля "Госкомреєстру", автобази "Радміну". Вони тепер чергують біля трьох водосховищ - Ізобільненського, що постачає водою Алушту, Партизанського і Аянського (Сімферополь).

Все це підштовхує до висновку, що маріонеткова "влада" дає зрозуміти: в нинішньому форматі "Штаб полку народного ополчення" зжив себе.

Останнім аргументом на користь такої гіпотези може служити той факт, що в минулому році для "ополченців" купили 246 пар хромових черевиків (берци), а в цьому оголосили про закупівлю тільки 100 пар.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook