В окупованому Севастополі зсув загрожує руйнуванням пляжу, - ЗМІ

В анексованому Севастополі в районі пляжу "Товстун" активізувався Учкуевскій зсув, де минулого літа впав в обрив будинок

У районі пляжу "Товстун" масив ґрунту шириною близько 100 метрів відколовся від схилу і зрушив в бік моря приблизно на 15 метрів, видавивши морське дно, розповіли геологів, передає Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

За даними видання, схил, здвинувся, фактично знищив ґрунтову стежку, по якій на пляж роками спускалися туристи. Стовпи з електропроводкою, що стоять на схилі, теж загрожують обрушитися.

Повідомляється, що дрібні тріщини з'явилися і на асфальтовому серпантині. Набережна пляжу "Товстун" покрилася тріщинами і спучилася.

Такі ж тріщини з'явилися на масивних бетонних балках і будівлях рятувального пункту. Геолог-оползневік Олексій Федоров в коментарі заявив, що обвал утворився через численні дачі на кромці обриву.

"Вони (дачі – ред.) не каналізовані, люди зливають стічні води в септики відкритого типу, люди поливають городи, в водопроводах є витоки - все це тягне за собою перезволоження схилу", - пише видання.

Нагадаємо, що біля дороги до Кримського мосту стався зсув ґрунту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим