В окупованому Севастополі у день приїзду Путіна обмежили рух транспорту

На окремих вулицях Севастополя сьогодні, 14 березня, в день приїзду на півострів російського президента Володимира Путіна обмежили рух транспорту

Відповідний наказ розміщено на сайті так званого уряду міста, передає Depo.Крим.

Згідно з документом, сьогодні з 14:00 до 15:00 і з 17:00 до 22:00 буде припинено рух всіх видів транспортних засобів на площі Нахімова, на ділянці вулиці Леніна (між площами Суворова і Нахімова), на проспекті Нахімова, на ділянці вулиці Радянської (від вулиці Вороніна до вулиці Леніна).

Крім того, такі обмеження введені на вулицях Марата, Мінна, Мічуріна, Мокроусова, Лермонтова, Велика Морська, на майданчиках для стоянки на вулицях 4-а Бастіонна, Капітанська, Вокзальна та Портова.

Також обмежено рух транспорту на ділянці вулиці Леніна (від площі Суворова до площі Нахімова), по проспекту Нахімова, по ділянці вулиці Радянська (від вулиці Вороніна до вулиці Леніна).

Такі заходи діють з 00:00 до 14:00 і з 22:00 до скасування обмеження. Якщо вірити документу, вони не торкнуться громадського транспорту і машин оперативних і екстрених служб міста.

З 15:00 до 17:00 на зазначених ділянках буде обмежено рух усіх транспортних засобів, за винятком тролейбусів.

Нагадаємо, що сьогодні Путін здійснює останню перед президентськими виборами на Росії поїздку — в окупований Крим та Севастополь.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #Путін