В окупованому Севастополі штурмують прокуратуру

В анексованому Севастополі день почався зі спроби захоплення Матроського бульвару, а продовжився зборами під дверима міської прокуратури

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Близько 300 осіб - спортсменів, колишніх орендарів, співробітників - вимагають від прокурора відкриття найбільшого торгового центру "Мусон".

Він все ще закритий через старого позову відомства, поданого для усунення порушень пожежної безпеки. Всі давно усунуто, але ТЦ все також не може почати роботу.

У вівторок, 18 грудня, близько 8:00 під стінами міської прокуратури в центрі міста зібралося близько 300 осіб.

Це колишні орендарі торгових площ в ТЦ "Муссон", його співробітники, а також спортсмени, які втратили з закриттям центру каток, баскетбольний і спортивний зали.

Два тижні тому вони написали колективне звернення на адресу прокурора з проханням - ініціювати скасування забезпечувальних заходів, накладених судом за позовом наглядового відомства.

Позовними вимогами було - усунути порушення пожежної безпеки. Власник ТЦ Володимир Плотка неодноразово заявляв, що всі порушення давно усунені, необхідне обладнання закуплено і встановлено. У той же час ТЦ досі не працює - процес не закінчений і забезпечувальні заходи (припинення експлуатації корпусів центру) все також діють.

Як повідомив власник "Мусону" Володимир Плотка, люди прийшли не мітингувати, а підписати саме звернення до прокурора. Уже зібрано близько 2000 підписів, кажуть присутні.

"Ми вимагаємо відкликання виконавчих листів і сприяння в закінчення виконавчого провадження по торговому центру "Мусон" за всіма позовами, що стосуються його закриття", - повідомив один з орендарів.

За словами Володимира Плотки, вже в цю п'ятницю відбудеться чергове засідання Гагарінського суду. І є ймовірність, що суддя зніме забезпечувальні заходи. Тоді через 15 днів торговий центр зможе почати роботу.

Нагадаємо, що в окупованій Ялті за одиночний пікет затримали "кримнаша", якому Путін роздавав нагороди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим