В окупованому Криму звільнили головреда газети через віллу роспропагандиста Кисельова

Головреда феодосійського видання "Город 24" звільнили через матеріал про хороми рупора Кремля

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Детектор Медіа".

Головну редакторку феодосійського видання "Город 24" Олену Войтову звільнили. Це сталося після публікації матеріалу Володимира Мазуріна про віллу гендиректора міжнародного інформаційного агентства "Росія сьогодні" Дмитра Кисельова у Коктебелі.

1 жовтня стало відомо, що у Феодосії вилучили тираж газети "Город24" зі статтею " Чародії зсувного схилу" про будинок в Коктебелі Дмитра Кисельова, що побудований з порушеннями на зсувному схилі. Матеріал написав позаштатний автор Володимир Мазурін.

Пан Мазурін у коментарях різним ЗМІ повідомляв, що через статтю за вказівкою Кисельова звільнили головреда видання Олену Войтову, яку також змусили викупити весь наклад видання від 24 вересня.

Інформація знайшла підтвердження. У вихідних даних свіжого випуску газети головним редактором значиться Максим Онищенко, який є засновником видання, а не Олена Войтова, як було раніше.

Нагадаємо, генеральний директор міжнародного інформаційного агентства " Росія сьогодні" Дмитро Кисельов звинуватив Володимира Мазуріна у шахрайстві та здирстві та написав на нього заяву до поліції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим