В окупованому Криму запланував гастролі симфонічний оркестр з Уельсу

В анексованому Криму заплановані гастролі Симфонічного оркестру Уельсу (Великобританія) з 14 по 23 серпня

Про це йдеться на сайті музикантів, передає Depo.Крим.

Згідно афіш, вони дадуть концерти в Севастополі (в музеї-заповіднику "Херсонес Таврійський" і на байк-шоу), Сімферополі, Ялті (Масандрівський і Воронцовський палаци), на форумі "Таврида", можливий виступ в Алушті.

Також повідомляється, що 13 серпня музиканти виступлять в російському Майкопі (республіка Адигея, Краснодарський край). Варто зазначити, що на сайті групи Крим названий "російським".

Повідомляється, що очолює оркестр диригент Крейг Робертс.

За інформацією російських ЗМІ, музиканти брали участь в урочистостях з нагоди Дня перемоги в Москві в 2017 році: пройшли вулицями столиці Росії і по Червоній Площі у складі "Безсмертного полку" з портретами своїх родичів - ветеранів Другої світової війни.

На даний момент невідомо, яким чином учасники групи потраплять до Криму.

Іноземні артисти і інші діячі культури порушують українське законодавство, приїжджаючи з гастролями в анексований Росією Крим через закриті Україною пункти пропуску.

Деяким артистам і співакам, які приїхали на гастролі до Криму або прямо підтримують російської анексії Криму, заборонено виступати на материковій Україні.

Український МЗС оприлюднив раніше звернення, в якому застеріг іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок в анексувати Крим.

Нагадаємо, що двом російським акторам заборонили в'їзд в Україну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим