В окупованому Криму виявлено нове вогнище небезпечного виду сарани

Виявлено новий осередок особливо небезпечного стадного шкідника

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Комах виявлено в Білогірському районі Криму, раніше мароккська сарана була виявлена ​​на території Джанкойського і Первомайського районів. Для Криму це перший контакт з даним видом.

У результаті обстеження 22 гектарів сільгоспземель, в тому числі 5 гектарів винограднику, на всій обстеженій площі була виявлена ​​сарана середньою чисельністю від 37,5 до 60 личинок на квадратний метр.

Для попередження масового розповсюдження шкідника керівникам господарств наказано ретельно відстежувати ситуацію на посівах і, в разі виявлення перевищення норми (2-5 личинок на квадратний метр), оповістити районні управління сільського господарства, сільські селищні ради і міжрайонні відділи філії ФГБУ "Россельхозцентр" по РК і провести обробку препаратами, дозволеними до застосування на території РФ відповідно до вимог СанПіН.

В цілому по Криму моніторинг на виявлення личинок мароккської сарани проведено на площі 863,9 гектара, заселено 94 гектара. Середня чисельність склала 10,5, максимальна - понад 300 личинок на квадратний метр. Шкідником пошкоджено до 1% травостою. На даний момент вже оброблено 394 га.

Нагадаємо, що сарана з Росії заполонила Крим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим