В окупованому Криму на "вибори" не допустили партію Жириновського та екологів

Так званий виборчком Криму допустив на вибори в "Держраду" сім з дев'яти партій: ЛДПР і "Зелені" до "виборів" не допустили

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Інтерфакс".

Дев'ять регіональних відділень партій в окупвоаному Росією Криму подали документи для реєстрації списків кандидатів у депутати "Державної ради" Криму, зареєстровані сім з них, повідомили в місцевому "виборчкомі".

"Закінчився термін реєстрації. 21 липня відбулося засідання комісії, в рамках якого зареєстровані списки кандидатів в депутати Державної ради другого скликання семи виборчих об'єднань", - сказав співрозмовник агентства.

Як уточнили у виборчій комісії, зареєстровані списки регіональних відділень "Єдиної Росії", КПРФ, "Російської партії за пенсіонерів і соціальну справедливість", "Комуністів Росії", "Патріотів Росії", "Родіни" і "Справедливої ​​Росії".

При цьому відмовлено в реєстрації списків кандидатів регіональних відділень ЛДПР і партії "Зелені". Як повідомлялося, представники ЛДПР не подали у встановлений законом термін необхідні документи.

Постанова про відмову "Зеленим" з поясненням рішення "виборчкому" на даний момент не опублікована.

Вибори в "Державну раду" Криму відбудуться в єдиний день голосування, 8 вересня. "Парламент", в свою чергу, обере так званого "главу" Криму з трьох кандидатур, запропонованих президентом держави-агресора. Маріонетковий парламент складається з 75 депутатів, 50 з яких обираються за партійними списками, 25 - по одномандатних округах.

У чинному скликанні Держради представлені дві партії - "Єдина Росія" і ЛДПР.

Нагадаємо, що в окупованому Криму приховують масштаби екокатастрофи в Армянську.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook