В окупованому Криму "луснув" третій за рік банк

Російський Центробанк на шість місяців призначив тимчасову адміністрацію в банках ВВБ в Криму і Севастополі та повідомив термін початку виплат по вкладах

Прo це йдеться на сайті регулятора, пoвідoмляє Depo.Крим.

Зазначається, що тимчасова адміністрація у банку ВВБ вводиться з 12 грудня через нестійке фінансове становище установи.

"Першочерговим завданням тимчасової адміністрації є проведення обстеження фінансового стану банку, що в подальшому дозволить Банку Росії визначити оптимальні заходи щодо врегулювання ситуації, що склалася", - йдеться в повідомленні.

Також для банка ВВБ введено мораторій на задоволення вимог кредиторів на три місяці. Виплати вкладникам банку почнуться не пізніше, ніж через 14 днів з дня введення мораторію.

Довідка: ВВБ - комерційний банк, що працює в Севастополі з жовтня 2015 року та є офіційно кримським банком. За обсягом вкладів ВВБ, за даними на 1 листопада 2017 року, знаходився на шостому місці (10,5 млрд руб.) серед всіх банків, що працюють на півострові.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року Центробанк Росії анулював ліцензію "Темпбанку", який працював на окупованому півострові. Перед цим, в серпні 2017 року, тимчасову адміністрацію ввели в АТ "Генбанк", один із головних банків окупованого Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим