В окупованому Криму кавуни поливають водою з каналізації

"Глава" маріонеткового уряду Криму Сергій Аксьонов доручив "заступнику міністра" ЖКГ Криму Енверу Аблаєву розібратися з якістю води, якою поливаються кавуни, що ростуть на баштані в Кіровському районі

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на BSNews.

Таке "доручення" Аксьонов він озвучив під час виїзної наради з проблемних питань Кіровського району після скарги місцевого жителя. "Сьогодні поспілкуєтеся зі скаржниками. Виїхати на місце, подивитися, що там відбувається, якої якості вода подається на полив", - доручив Аксьонов.

На якість води, яка йде на баштан з кавунами, поскаржився голова Комітету ветеранів Афганістану Кіровського району Володимир Романюк. За його словами, в регіоні "немає взагалі очисних".

"Підтоплює гаражі. Коли закрили газобалонну станцію, щоб осушити територію, що залишилася після ємностей з газом, там прорили канаву і пустили воду в скид, який тече за Красновкою. Але з цього скиду стоять насоси, які зрошують зараз баштан", - поскаржився він.

Романюк висловив побоювання за здоров'я громадян, так як вирощені кавуни поставляються на місцеві ринки і вивозяться за межі району.

Нагадаємо, що Білогірські водосховища не вирішать водну проблему північного Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook