В окупованій Ялті за одиночний пікет затримали "кримнаша", якому Путін роздавав нагороди (ВІДЕО)

В анексованому Криму 1 жовтня російські поліцейські затримали за одиночний пікет лідера місцевої "самооборони", активного учасника "кримської весни" Мінасяна

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реаліі".

Про інцидент розповів отаман російської організації "Кримське козацтво" Сергій Акімов. За словами Акімова, Овсеп Мінасян оголосив голодування з вимогою надати йому допомогу, в тому числі вирішити його житлові проблеми.

"На площу Леніна в Ялті вийшов Овсеп Мінасян з вимогою припинити свавілля, яке чиниться зараз в Криму: житла немає,підвищення цін, влада не діє. Самого Овсепа безпідставно відсунули в черзі за квартирою. Одного з активістів кримського козацтва відразу забрали. Він підніс плакати, на яких було написано: "Оголошую безстрокове голодування" і "Припиніть свавілля в Криму". Овсепа Мінасяна теж повели. На лавочці залишилися лежати плакати, грамоти, які вручав особисто Путін", - розповів Акімов.

За його словами, поки немає інформації про те, де знаходяться Мінасян і представник козацтва, яких відвезли поліцейські.

На відео, опублікованими в Фейсбуці проросійським активістом, кримським блогером Олегом Кочеровим, видно, що Мінасян стоїть на площі Леніна у військовій формі з нагородами і спілкується з представниками російської поліції. За словами Мінасяна, він вийшов на одиночний пікет і повідомив про це владі. В свою чергу,
російські силовики зачитали російський закон про проведення публічного заходу і попередили Мінасяна про відповідальність.

Нагадаємо, що мати ув'язненого на Росії українця Олександра Кольченка Лариса вийшла на пікет у Сімферополі, щоб привітати Олега Сенцова з днем народження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим