UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В окупованій Ялті проходить так званий економічний форум

У четвер, 18 квітня, в окупованій Ялті відкрився організований російською владою економічний форум

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

За заявою організаторів, в ньому візьмуть участь делегації з більш ніж 80 країн, в тому числі Євросоюзу, Сирії, Латинської Америки, Азії, Африки. За повідомленнями російської влади Криму, на форумі планують підписати 17 угод, з яких вісім інвестиційних, на суму понад сім мільярдів рублів, що дозволить створити 1400 робочих місць.

Крім того, анонсували угоду про співпрацю між Кримом і сепаратистським регіоном Грузії Південною Осетією, а також документ про побратимство між Керчю і Цхінвалі.

Економічний експерт, колишній президент Торгово-промислової палати Криму Олександр Басов скептично дивиться на економічний потенціал окупаційного форуму в Ялті. "Пафосні цифри називаються, вже названий ювілейним цей форум, але зізнаюся чесно: я вже не стежу ні за порядковими номерами, ні за порядком. Цей захід, скоріше, для галочки, а якісь позитивні результати ми навряд чи можемо дізнатися, тому що це, в основному, політичний захід. "Владі" Криму потрібно показати, що вони намагаються вирішити питання, пов'язані з ізоляцією, санкціями і так далі. Це не додає робочих місць в Криму, не впливає на поліпшення життя кримчан. Ті 100 мільйонів рублів, які виділив кримський парламент на організацію форуму, можна було застосувати з більшою користю, хоча б побудувати додаткові пару дитячих садків. Я не здивуюся, якщо тим же сирійцям оплачують участь в форумі", - каже експерт.

Щодо перспективи інвестицій, Олександр Басов стверджує, що навіть середній російський бізнес не хоче йти в окупований Крим: "Півострів токсичний в плані інвестицій, і міжнародний бізнес сюди тим більше ніколи не піде. Так, приїжджають туди якісь люди, третьорозрядні політики маргінального спектра з Європи, з Африки. Я вважаю, що вони туристи: поспілкувалися, погуляли по набережній в Ялті, відвідали Нікітський ботанічний сад, помилувалися і поїхали. Це єдиний результат - люди отримали задоволення. А чиновники звітуватимуть, що провели чудовий форум. Але якщо ми запитаємо з приводу інвестицій, скільки створено робочих місць, то, на жаль, навряд чи отримаємо якийсь чітку відповідь".

Нагадаємо, що Білорусь і Казахстан дипломатично відмовилися купувати товари з окупованого Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme