ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В окупованій Феодосії тліє звалище: МНСники не реагують

Жителі Челноковського масиву Феодосії весь тиждень звертаються до журналістів з приводу задушливого запаху з міського звалища

Depo.
17 квітня 2018 11:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на KafaNews.

У вечірній і нічний час запах стає нестерпним - звалище димить.

З вершини Паша-Тепе (Лиса гора) добре видно, як дим зі звалища низько стелиться вздовж північного схилу хребта Тепе-Оба, уздовж Фабричної балки в бік села Піонерське, району вулиці Челнокова і центральній частині Феодосії.

Вечірньої пори запах смердючої гарі відчувається в центрі, в районі вулиці Галерейна.

Світлана, жителка Челноковського масиву каже: "Горить і смердить звалище. Після 21:00 в квартирі з відкритими вікнами перебувати стало просто нестерпно. Закрили всі вікна і балкони, але цей жахливий їдкий запах не вивітрюється. Гар особливо сильно відчувається у вечірній і нічний час. Почалося з понеділка. Вночі 11 квітня всю ніч була просто нестерпний сморід. Вікна відкрити неможливо. У четвер, п'ятницю - те ж саме. Задихаємося. Що будемо робити влітку?".

До всього, МНС на скарги людей не реагує та відхрещується від своїх прямих обов'язків.

За інформацією керівництва так званого Головного управління МНС в окупованому Криму, забезпечення пожежної безпеки та ліквідація загорянь на полігонах твердих побутових відходів та прилеглої території - завдання державних органів влади в містах і районах півострова.

Силами МНС гасіння звалищ проводитися не буде. Бо начебто "застосування води неефективне".

Вода скочується по поверхні спресованого шару відходів, не потрапляє в порожнечі, де скупчується газ і відбувається горіння. Крім того, всі токсичні і отруйні речовини разом з водою йдуть глибоко в землю, потрапляють в ґрунтові води, виправдовуються рятувальники.

Нагадаємо, що у Криму стає все більше місць, на які чекає екологічна катастрофа.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим