"Уряд" Севастополя підрізав бюджет кишеньковому телеканалу

Окупаційний "уряд" Севастополя скоротив фінансування регіонального державного телеканалу ІКС-ТВ на 55,5 мільйонів рублів

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "ForPost".

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні "уряду". "Відповідно до закону Севастополя про бюджет передбачається зменшити на 55 мільйонів 575 тисяч рублів кошти на виконання держзавдання державній автономній установі "ІКС-ТВ "", - цитує видання в.о. директора громадських комунікацій Дмитра Сєрова.

Суперечки навколо суми фінансування "державного" регіонального телеканалу велися з кінця минулого року, коли обговорювалося прийняття трирічного бюджету Севастополя. У первинному варіанті маріонетковий уряд міста пропонував виділити на роботу ІКС-ТВ 106 млн рублів, потім ця цифра зменшилася до 102 млн рублів.

На необхідності скорочення фінансування урядового телеканалу наполягали севастопольські депутати, підкреслюючи, що мова йде про автономну установу, яка може і повинна заробляти самостійно. Причому депутати були згодні піти на компроміс і схвалити фінансування телеканалу в розмірі 64 млн рублів.

Однак "уряд" від компромісу відмовився, поставивши ультиматум - або 100 млн, або 20 млн рублів. Тоді ж на урядовому телеканалі вийшов сюжет про тяжке становище журналістів ІКС-ТВ, вимушених працювати в умовах повної убогості і розрухи.

Природно, тоді засновники телеканалу всю провину за цю ситуацію поклали на депутатів, які не побажали підтримати щедре фінансування телеканалу. Звідки взялася цифра в 55 млн рублів і скільки ж в підсумку становить бюджет "Севастопольська телерадіокомпанія", журналісти спробували з'ясувати в так званому департаменті громадських комунікацій Севастополя.

Там внести ясність в це питання телефоном відмовилися, запропонувавши звернутися до них з письмовим запитом. Видання повідомляє, що на момент публікації відповіді вони не отримали, але обов'язково її опублікують, якщо буде що публікувати.

Нагадаємо, що окупанти захопили українські радіочастоти на півночі Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим