Українському омбудсмену російська колега розповіла, як будуть утримувати українських моряків

Кожного з  моряків розмістять у восьмиметровій камері, розрахованій на двох арештантів. І до кожного з них буде підселено іншого ув'язненого, який теж уперше притягується до відповідальності, – розповіла російський омбудсмен

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Фейсбук" Уповоноваженого з прав людини Верховної Ради України Людмили Денисової.

Денисова повідомила, що мала розмову з Уповноваженим з прав людини Російської Федерації Тетяною Москальковою. Російський омбудсмен зазначила, що 3 грудня до українських військовополонених привезли передачі, а також, що для них відкрили внутрішньотюремні рахунки, куди родичі можуть перераховувати гроші.

Крім того, за її словами, зараз у СІЗО-2 Лефортово відбувається так зване дорозселення, в результаті якого кожного з наших моряків розмістять у восьмиметровій камері, розрахованій на двох арештантів. І до кожного з них буде підселено іншого ув'язненого, який теж уперше притягується до відповідальності.

"У місці знаходження наших військовополонених, як стверджує Уповноважений з прав людини РФ, є двір для прогулянок. У праві на прогулянки вони не обмежені. Що стосується моряків, які перебувають у лікарняному ізоляторі "Матросской тишины", то вони вже встають і самостійно пересуваються, розповіла Москалькова. Поранені, за її словами, отримують медичну допомогу, гаряче харчування та не висловлюють скарг. Мені пообіцяли, що завтра, у вівторок, Уповноважений з прав людини в Москві Тетяна Потяєва відвідає українських моряків", - зазначила Денисова. .

Нагадаємо, що Росія висунула українським морякам, захопленим у Керченській протоці, обвинувачення "за незаконний перетин російського кордону".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #Росія