Український бранець Кремля Балух розповів про знущання в кримському ізоляторі

Володимир Балух повідомив про фізичне насильство і провокації з боку начальника ізолятора тимчасового тримання Валерія Ткаченко

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на " Крим.Реаліі".

На засіданні підконтрольного Росії Роздольненського райсуду Криму сьогодні, 22 червня, Балух розповів про знущання начальника ІТТ Валерія Ткаченко.

"Потерпілий (начальник Валерій Ткаченко – ред.) заявив (на суді – ред.), що у нього неприязного ставлення до мене немає. Але з першого дня мого перебування в ІТТ, коли Ткаченко зайшов до мене вранці на перерахунок, насамперед сказав: "О, правосека нарешті привезли. Зараз двадцаточку тобі навалять - на зоні навчать батьківщину любити ", - зазначив на допиті Балух.

За словами українського активіста, він не раз заявляв про бажання давати показання під поліграф, в чому йому відмовляли.

"Він (Ткаченко – ред.) звертався до мене суцільними матюками. Кожен раз, коли перебував в ІТТ, він приходив до мене в камеру і намагався образити, принизити за національною ознакою і, на його розуміння, мою належність до "Правому сектору". Говорив, що і вирізати нас, хохлів, треба як вид, і різне інше. Приходив з перегаром, у вихідні дні. Ці спроби мене вдарити, образити, все провокації - є на відеозйомці ", - заявив Балух.

Балух голодує через незгоду з судовими переслідуваннями, які називає сфальсифікованими. Адвокат Ольга Дінзе повідомляла, що український активіст за час голодування втратив 30 кг ваги.

Нагадаємо, що окупанти встановили відеостеження за голодуючим у кримському СІЗО українцем Балухом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #суд