Українська омбудсвумен приїхала в Москву на суд щодо українських моряків

Уповноважена з прав людини у Верховній Раді України Людмила Денісова приїхала на Росію для участі у судових засіданнях щодо продовження міри запобіжного заходу українським військовополоненим

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Фейсбук" Людмили Денісової.

"Прибули до Російської Федерації для участі у судових засіданнях щодо продовження міри запобіжного заходу українським військовополоненим, які відбудуться у середу, 17 квітня, у Лефортовському суді. Разом з рідними хочемо підтримати наших моряків, затриманих внаслідок акту неприхованої агресії з боку РФ у Керченській протоці 25 листопада минулого року", - поінформувала Денісова.

У понеділок, 15 квітня, у Посольстві України у Москві омбудсвумен  разом з родичами хлопців провела організаційну зустріч з консульськими працівниками Посольства України. Вони поінформували щодо стану військовополонених. За їхніми словами, хлопці перебувають у гарному настрої та очікують на звільнення.

Родичі висловили прохання передати продукти та речі для військовополонених. За словами Денісової, закуплене буде передане нашим морякам до Лефортовського СІЗО у вівторок, 16 квітня.

Нагадаємо, що Меркель вимагає від Росії звільнення українських моряків і вільної Керченської протоки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим