У Воронцовському палаці частина даху впала на туристів

Сильним вітром в окупованому Криму з даху Воронцовського палацу, де зараз ведуться реставраційні роботи, зірвало частину матеріалів, дошки впали на туристів, один чоловік постраждав

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

Користувачі в соцмережах повідомляють, що це сталося 4 серпня . "Під час реконструкції Альгамбра будівельники не вжили заходів безпеки для екскурсантів. Вітром з даху здуло частину конструкції, які впали на групу людей. Був травмований чоловік. Дах ремонтується з грудня і скільки ще буде пошкоджень? А під тимчасовим дахом унікальні скульптури левів. Теж будемо чекати, коли впаде чергова балка?", - повідомила Ольга Худобандаєва.

Інформацію про пошкодження частково підтвердили в адміністрації Алупкінського палацово-паркового музею-заповідника, до якого належить Воронцовський палац.

За словами заступника директора Костянтина Касперовича, вітром поруйнувало тимчасову покрівлю над тією ділянкою, де в даний момент ведуться реставраційні роботи. "Зламало вітром стійку, злетіли якісь дошки і бруски. Виїхав заступник директора з безпеки, виїхали підрядники - у них у неділю був вихідний - все прибрали і закріпили", - пояснив Касперович.

При цьому заступник директора зазначив, що на територію викликали швидку допомогу, проте інформації про те, що хтось дійсно постраждав, у нього немає.

Це вже не перша НП, яке трапляється з Воронцовським палацом під час його реконструкції. На початку червня також через сильний вітер зірвав частину тимчасової крівлі над блакитною вітальнею, що призвело до затоплення частини приміщень.

Нагадаємо, що в окупованому Криму обвалилися два пляжі.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook