У вересні до закритих портів Криму зайшли 15 російських суден-порушників

З 1 по 30 вересня до портів окупованого Криму зайшли 16 танкерів та вантажних суден-порушників

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на прес-службу МінТОТ.

15 суден були під прапором Росії та одне – під прапором Республіки Того. Загалом цими суднами здійснено 47 заходів до портів окупованих Феодосії, Севастополя та Керчі.

Окрім того на рейді в акваторіях портів Севастополя, Феодосії та Керчі, що використовуються для стоянки, зафіксовано 13 суден, серед яких десять – під прапорами Росії та по одному - під прапорами Туреччини, Молдови та Республіки Панама.

Морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим (Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта) закриті розпорядженням Кабінету Міністрів України та відповідно до Наказу Міністерства інфраструктури України від квітня 2014 року.

Заходження суден під іноземними прапорами до закритих морських портів та терміналів, розташованих на території АР Крим та Севастополя, є порушенням норм міжнародного права як дії, що підривають суверенітет України, а також порушенням законодавства України, і тягне за собою відповідальність судновласників, операторів та капітанів суден, зокрема, кримінальну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим