ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Сімферополі окупанти привели "пасажирів" у новий термінал аеропорту

В окупованому Сімферополі в тестовому режимі запрацював новий термінал аеровокзального комплексу

Depo.
11 квітня 2018 12:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА Новини Крим.

В операційних випробуваннях задіяні понад 200 чоловік студентів-волонтерів та персонал аеропорту. Персонал аеропорту на своїх місцях, потенційні "пасажири" - в холі і залах очікування.

"Тестування - це і є та важлива складова, яка дозволяє запустити весь механізм. Ми почали проводити оцінку готовності до переїзду в новий термінал і тестові випробування ще в березні, спочатку в них брали участь тільки співробітники, потім поступово почали залучати волонтерів. Сьогодні тестування наймасштабніше за кількістю учасників і воно максимально наближене до реальності", - підкреслив гендиректор ТОВ "Міжнародний аеропорт "Сімферополь" Євген Плаксін.

У кожного учасника тестування своя роль. Одні отримали завдання зареєструватися на рейс, інші - оплатити надмірну вагу багажу і здати негабаритний вантаж, треті - зареєструватися на рейс з тваринами і відвідати бізнес-зал. Кілька годин волонтери будуть грати роль звичайних пасажирів, які вилітають і прилітають на окупований півострів.

"За підсумками попередніх етапів і за тими оцінками, які ми отримали від наших тестових пасажирів, ми з упевненістю можемо говорити про те, що готові до переведення рейсів в новий аеровокзальний комплекс", - зазначив Плаксін.

Новий аеровокзальний комплекс Сімферополя коштував 32 мільярди рублів. Термінал зможе обслуговувати 6,5 мільйонів пасажирів на рік, "влада" обіцяє ввести комплекс в експлуатацію до початку курортного сезону.

Нагадаємо, що з "міжнародного" аеропорту окупованого Криму можна летіти лише у віддалені міста на Росії.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим