ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Севастополі окупанти вдвічі підвищили податки для грального бізнесу

Депутати так званих Законодавчих зборів Севастополя затвердили законопроект про збільшення податків для операторів грального бізнесу

Depo.
13 лютого 2018 12:04
ФОТО: depo.ua

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на "Новий Севастополь".

Раніше діяли максимально дозволені ставки податку в розмірі 7 тисяч рублів. З січня 2018 року російське законодавство дозволяє встановлювати в регіонах ставки від 10 до 14 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Прокремлівський уряд Севастополя запропонував місцевим депутатам затвердити верхню планку. Ті погодилися.

У 2017 році в окупованому Севастополі податок на гральний бізнес сплачувався за 33 об'єкта, які займалися прийомом ставок.

"У 2017 році в бюджет Севастополя надійшло 2,7 млн ​​рублів податку на гральний бізнес. Додаткові доходи бюджету міста від збільшення ставок податку складуть близько 130 тисяч в місяць, або 1,5 млн рублів на рік", - зазначив директор департаменту фінансів так званого уряду Севастополя Володимир Штоп.

Він додав, що аналогічний закон затверджений і в Криму, й починає діяти з 1 березня 2018 року. Нагадаємо, так званий глава Криму Сергій Аксьонов анонсував запуск гральної зони на окупованому півострові у вересні 2019 року.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим