У окупованому Севастополі люди вийшли на акцію протесту

Серед присутніх були помічені соратники колишнього "народного мера" Олексія Чалого, "лідери" деяких місцевих громадських об'єднань

  • Крим
  • 22 листопада 2018 16:15

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

У центрі Севастополя на вулиці Леніна півсотні людей 22 листопада протестували проти політики російського губернатора міста Дмитра Овсянникова.

Присутні зосередилися в декількох групах на тротуарі вулиці Леніна навпроти будинку офіцерів російського Чорноморського флоту.

Серед присутніх були помічені соратники колишнього "народного мера" Олексія Чалого, "лідери" деяких місцевих громадських об'єднань, "депутат" міського "парламенту" В'ячеслав Аксьонов, колишній кандидат в російські губернатори Севастополя, бізнесмен і політик Олег Ніколаєв.

заходу активно давали інтерв'ю знімальним групам місцевих телеканалів. "Просто підійшов край терпіння. Те, що відбувається в Севастополі, вже неможливо спостерігати. Севастопольців обурює те, що відбувається в місті, як працює уряд, як працює губернатор. А працює він деструктивно. Якщо і далі терпіти це, то Севастополь перетворять на руїни. Ми не хочемо, щоб це відбулося. Ми хочемо, щоб губернатор разом зі своєю командою пішов, і це буде розумно і об'єктивно. Тому, що в місті повна деградація ", - сказав незадоволений окупантами "активіст" Василь Федорин.

Голова громадської організації Іван Комель заявив, що учасники протестують проти дій команди губернатора Овсянникова щодо реконструкції Матроського бульвару, яку проводить депутат Олексій Чалий.

За словами громадського активіста, "уряд замість того, щоб допомагати Чалому в цьому проекті, робить все, щоб цей проект не був реалізований".

Повідомляється, що за протестами спостерігали кілька поліцейських. Коментарів "уряду" Севастополя і самого Дмитра Овсянникова на даний момент немає.

Нагадаємо, що в окупованому Сімферополі місцеве відділення російської компартії провело мітинг проти російської пенсійної реформи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим