У Криму від окупантів їде цирк

Через дуже низькі зарплати з Сімферопольського цирку тікають співробітники

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на портал "3652".

У Сімферопольському державному цирку імені Тезікова останніми місяцями відчутно знизилися зарплати. Про це розповіли самі співробітники установи. За словами людей, і без того невисокі зарплати у 16-17 тисяч рублів на місяць знизилися до мізерних 10-11 тис. руб. - такі суми деякі співробітники отримали за минулий місяць.

Персонал скаржиться, що не виплачуються стимулюючі, а прожити на голі оклади неможливо. "Там твориться повне беззаконня", "Люди тікають з єдиного в Криму цирку", "Зараз в цирку масове звільнення. Людям нема на що жити з такими заробітними платами", - розповідають люди на умовах анонімності.

У відділі кадрів цирку журналістам підтвердили інформацію про низькі зарплати, але підкреслили - в цьому винні самі співробітники. Як заявили у відділі, люди мало отримують, бо не хочуть добре працювати, нічого не роблять, а значить їм нема чого виплачувати стимулюючі.

А ось у робочих інше пояснення падіння зарплат. Один із співробітників на умовах анонімності розповів, що платити менше стали після того, як прийшла новий головний бухгалтер, яка, нібито, виплачує стимулюючі тільки собі і наближеним людям.

За іншою версією, керівництво цирку хоче повністю оновити штат.

Нагадаємо, що лев, який покусав п'яну росіянку у Криму, переїздить у цирк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим