У Криму "судять" адвоката Еміля Курбедінова

7 грудня у підконтрольному Росії Київському районному суді Сімферополя проходить розгляд справи кримського адвоката Еміля Курбедінова

Про це повдіомляє Depo.Крим з посиланням на "Детектор-медіа".

Курбедінов є захисником українського журналіста Миколи Семени та одного з українських моряків, затриманого ФСБ в акваторії Азовського моря.

"Київський районний суд Сімферополя продовжує розглядати адміністративну справу адвоката Еміля Курбедінова, якому закидають публікацію символіки забороненої організації (20.3 КоАП РФ) за пости в "Фейсбуці" 2013 року. За аналогічні пости в ВКонтакте він уже був заарештований на десять діб в січні 2017 року. Вчора судове засідання тривало близько шести годин, триває досі", – повідомив журналіст Антон Наумлюк.

Згодом на сторінці журналіста у соцмережі з'явився пост, підписаний Курбедіновим. Адвокат повідомляє, що суд відмовив йому в задоволенні декількох клопотань: про ведення судового засідання кримськотатарською мовою, про допит "експерта" Андрія Нікіфорова, яка проводила аналіз його постів у "Фейсбуці", про виключення з матеріалів справи його "дослідження", про проведення незалежного "дослідження", про перерву для доставляння протоколу судового засідання по його адміністративній справі 2017 року через Залізничний райсуд.

Нагадаємо, 6 грудня співробітники так званого "Центру з протидії екстремізму" на території окупованого Росією Криму затримали адвоката Еміля Курбедінова, влада України повідомила про цей випадок ОБСЄ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим