ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Криму окупанти відбирають будівлю гімназії, щоб зробити з неї готель

Скандали в Кримській гімназії-інтернаті для обдарованих дітей в Біюк-Сюрень (Танкове) під Бахчисараєм не вщухають через те, що окупанти хочуть зробити з неї "туристичний об'єкт"

Depo.
6 липня 2018 18:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на AVDET.

Гімназія для обдарованих дітей стала центром скандалу після того, як в навчальному закладі змінився керівник.

Черговим приводом став намір виселити навчальний заклад в Акмесджіт (Сімферополь), щоб віддати добре оснащені будівлі під туристичний комплекс. Про це з посиланням на бесіди з чиновниками "уряду" Криму повідомили обурені батьки учнів.

Вони зібрали більше сотні підписів під вимогою не допустити виселення учнів з корпусів в Бахчисарайському районі і припинити цькування вчителів, яких змушують залишати школу.

У маріонетковому уряді після цього порекомендували "міністерству" освіти Криму знову звільнити директора.

У селищі 160 дітей з усіх регіонів Криму, учні в 6-11 класів, живуть при школі: до 2014 року її фінансували приватні інвестори з Туреччини. Сформувався сильний викладацький склад, діти поглиблено вивчають іноземні мови.

Після окупації Криму інвестиції припинилися. Тепер утримання гімназії обходиться в 100-104 мільйона рублів. "Використовувати школу в туристичних цілях незаконно, - розповіла мати одного з учнів Ірина Трушко. - У сімферопольському відділенні працюють три вчителі вищої категорії, в Танковому - десять. Там у дітей високий рівень успішності, це нескладно встановити".

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим