У Криму окупанти довели до межі катастрофи виноробний завод "Інкерман"

Найбільший виноробний холдинг, найбільший платник податків і єдиний великий іноземний інвестор Севастополя вже в січні 2018 може зупинити роботу

У Криму окупанти довели до межі катастро…

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсиланням на "Примітки".

Прокремлівський уряд Севастополя збирається розірвати з "Інкерманом договір оренди обладнання та землі. Департамент земельних і майнових відносин вже подав до так званого Арбітражного суду міста вісім позовів про повернення земельних ділянок, які орендуються для вирощування винограду для "Інкермана". Крім цього, заявлено позов з вимогою визнати недійсним договір оренди цілісного майнового комплексу заводу, що включає в себе обладнання та приміщення цехів. Формальний привід - претензії до стану майна.

Своє небажання йти на компроміс з виноробним холдингом чиновники ніяк не пояснюють. На заводі впевнені: йдеться про рейдерське захоплення. Щоправда, кому може бути вигідним зупинка роботи "Інкерману", поки не говорять.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що управління справами президента Росії забирає під своє крило виноробний завод у Севастополі "Массандра".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook