У Криму двоє окупантів підуть під суд за крадіжку 70 тонн пального у військовій частині

Двоє військових, які служать в одній з частин окупованого Криму, підуть під суд за розкрадання майже 70 тонн дизпалива вартістю в 2 млн руб

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "КримІнформ".

Начальник служби пально-мастильних матеріалів військової частини 13140 та водій тієї ж частини підуть під суд за розкрадання майже 70 тонн дизельного палива вартістю в 2 мільйони рублів.

"У вересні 2017 року М., наділений повноваженнями щодо розпорядження довіреним йому майном, в тому числі паливно-мастильними матеріалами, вступив в злочинну змову з Г. з метою розкрадання дизельного палива, що підлягає завезенню в військову частину 13140 в вересні 2017 року. В результаті злочинних дій зловмисники викрали дизельне паливо в обсязі понад 69 тонн загальною вартістю понад 2 мільйони рублів", - розкрили подробиці злочину в організаційно-аналітичному відділі військового слідчого управління Слідчого комітету по Чорноморському флоту.

531-й військовий слідчий відділ Слідчого комітету порушив кримінальну справу стосовно начальника служби пально-мастильних матеріалів військової частини 13140 та водія тієї ж частини за підозрою в привласненні і розтраті майна в особливо великому розмірі.

"Севастопольський гарнізонний військовий суд обвинуваченому М. обрав запобіжний захід у вигляді взяття під варту з утриманням на гауптвахті військової комендатури", - додали у відомстві.

Максимальне покарання, передбачене Кримінальним кодексом окупантів за вчинення цього злочину - позбавлення волі на строк до десяти років зі штрафом у розмірі до 1 мільйона рублів.

Розслідування кримінальної справи триває.

Нагадаємо, що в окупованому Криму зросли ціни на бензин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим