У кримському сафарі-парку лев прокусив руку п'яній туристці з Росії

Постраждала вимагає компенсації у розмірі мільйона рублів

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "РІА Крим".

Інцидент стався у сафарі-парку "Тайган" в Білогірському районі окупованого Криму під час відвідування вольєра з левами. За словами власника парку Олега Зубкова, надзвичайна подія трапилася з 46-річною жінкою, яка замовила екскурсію. Він також додав, що на даний момент життю відвідувачки "Тайган" нічого не загрожує.

"Так, дійсно лев її прихопив, але нічого небезпечного для її здоров'я немає ... На місці їй було надано первинну медичну допомогу, потім вона була доставлена ​​в лікарню, де рану зашили. У неї не пошкоджені ні вени, ні сухожилля, ні кістки ", - запевнив Зубков.

Власник "Тайган" також розповів, що туристка, як і належить, пройшла інструктаж про заходи безпеки, але в момент події вона була п'яна.

"Вона пішла фотографуватися зі старим левом, потім підійшов молодий лев і вкусив її за руку. Вона була в нетверезому стані, а тварини реагують на це вкрай негативно", - зазначив власник сафарі-парку.

Після надання першої допомоги відвідувачка відмовилася від пропозиції пройти лікування в платній клініці за рахунок власника "Тайган" і звернулася до державної медустанови. Пізніше, додав Зубков, жінка зажадала компенсацію за те, що сталося в розмірі 1 млн рублів.

Директор парку повідомив, що готовий до суду. Він також заявив,

що раніше екстремальну екскурсію відвідали тисячі людей, які залишилися задоволені спілкуванням з хижаками.

"У парку левів" Тайган "живе 150 хижаків. Це об'єкт підвищеної небезпеки. Кожен, хто їде на таку екстраординарну екскурсію до левів, проходить інструктаж, про те, що можливі різні несподіванки. Якщо суд визнає, що це незаконне спілкування, - не будемо цього робити в майбутньому ", - додав Зубков.

У той же час потерпіла жителька Кірова Ольга Соломіна розповіла, що заплатила за екскурсію 6 тис. рублів. Це, як позиціонує офіційний сайт парку, ексклюзивна послуга. За словами жінки, в момент нападу хижаків Зубков перебував поруч, але не зміг відразу втихомирити своїх тварин.

"Все, що я пам'ятаю, що я сіла біля цього молодого лева, взяла його за гриву, як мені сказали, що можна взяти. Просто поклала руку. І в цей момент ривок в кисть, і мене потягли, як ляльку. Я закрила очі і вся згуртувалась. Мене лев схопив і потягнув. Всі леви навколо відразу пожвавішали. Це, звичайно, секунди були, але мені вони здалися вічністю. В цей час я встигла попрощатися з життям. Думала, зараз розірвуть. Після цього я прокинулася, стою на ногах. Олег Олексійович надавав мені допомогу, перев'язував рану, яка кровоточила, і терміново повіз до свого медпункт. Попросив не дзвонити ні в швидку, ні в поліцію ", - розповіла жінка.

Зараз вона знаходиться в одній з лікарень Сімферополя. Який діагноз поставили лікарі, Соломіна не повідомляє, посилаючись на медичну таємницю.

"Тайган" періодично виявляється і в центрі гучних скандалів. Так, в січні 2017 року підсобному відвідуванні на території парку виявили тіло 29-річного чоловіка з серйозними ранами.

За словами родичів, він неофіційно підробляв в "Тайгане". Бабуся загиблого стверджує, що її онука покусали хижаки в парку.

Зубков в свою чергу всі ці звинувачення заперечує. За його словами, у молодої людини не було доступу до хижих тварин, а смертельні рани він отримав не на території парку. Було порушено кримінальну справу за статтею "заподіяння смерті з необережності", розслідування йде до цих пір.

Нагадаємо, що в окупованому Криму з початку року більше 2 тис покусаних кліщами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим