ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У кримській "справі Умерова" почали оприлюднення матеріалів захисту

У підконтрольному окупантам Сімферопольському районному суді анексованого Криму на черговому засіданні у "справі Умерова" сьогодні, 13 вересня, адвокат Еміль Курбедінов почав оголошення матеріалів кримінальної справи

Depo.
13 вересня 2017 15:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Серед матеріалів справи – постанова про призначення перекладача, про допит як свідка адвоката Миколи Полозова, про утримання Ільмі Умерова в стаціонарі для проведення психіатричної експертизи.

На минулому засіданні у справі одного з лідерів кримськотатарського національного руху Ільмі Умерова підконтрольний Кремлю Сімферопольський районний суд відмовив захисту в залученні лінгвістичної експертизи Бюро лінгвістичних експертиз НАН України.

У 2016 році слідчі ФСБ Росії порушили проти Ільмі Умерова кримінальну справу. Затримання, обшук і порушення кримінальної справи, тримання у психіатричній лікарні для проведення примусової судово-психіатричної експертизи відомого учасника національно-визвольного руху кримських татар, заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова викликало великий громадський і міжнародний резонанс.

7 червня 2017 року підконтрольний Кремлю Сімферопольський районний суд в анексованому Криму почав розглядати по суті справу Ільмі Умерова. Повідомлялося, що засідання планують проводити щосереди.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим