У колонії на Росії Володимира Балуха хочуть перевести до камери суворого режиму

Положення українця Володимира Балуха погіршується - в колонії на Росії його хочуть помістити в приміщення камерного типу 

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Кримську правозахисну групу".

Українського активіста Володимира Балуха 2 липня 2019 року в колонії № 4 міста Торжок на Росії відвідала адвокат Ольга Дінзе. Адвокат повідомила, що Балух продовжує голодування до відвідування його консулом України. "Стан здоров'я Володимира дуже нестабільний: його мучать головні болі, запаморочення, сильна слабкість, зневоднення. Мого підзахисного щодня відвідує начальник медичної частини, а також відвідав психолог, але Володимир Балух відмовився спілкуватися з психологом і вимагає дозволити його відвідування психологом, якому він довіряє ", - розповіла Дінзе.

Після побачення з адвокатом стало відомо, що адміністрація колонії має намір перевести українця в ПКТ, рішення про це буде прийматися комісією в колонії.

Формально обґрунтовувати це будуть тим, що українець є "злісним порушником" внутрішнього розпорядку.

Після прибуття в колонію Володимира постійно за надуманими приводами відправляли в ШІЗО за "провини", які і не передбачають покарання у вигляді ізолятора. Тепер це використовують як доказ того, що Балух є "злісним порушником", з метою помістити його в ПКТ.

Приміщення камерного типу (ПКТ) - спеціальне приміщення, відділ виправного органу (в'язниця в колонії), камера з більш жорстоким режимом утримання, в якому утримуються засуджені до позбавлення волі, перекладені в порядку стягнення за злісні порушення встановленого порядку відбування покарання у виправних колоніях. Права людей, що знаходяться в ПКТ, значно звужені. Їм не дозволяється брати з собою особисті речі, крім продуктів харчування, рушники, мила, зубного порошку, пасти, зубної щітки, тютюнових виробів та сірників, протягом шести місяців вони можуть отримувати тільки одну посилку або передачу і одну бандероль.

Нагадаємо, Денисова заявила, що нове голодування в'язня Кремля Балуха небезпечне для його життя.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим