ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Керчі екс-полковник ФСБ став заступником голови окупаційної адміністрації

В окупованій Керчі сьогодні, 14 березня, на позачерговій сесії міськради депутати затвердили нового першого заступника голови "адміністрації"

Depo.
14 березня 2018 12:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Керч.ФМ".

Так званим очільником став Сергій Шимко. До виходу у відставку він служив у ФСБ.

Народився 28 серпня 1971 року в Норильську, що на Росії. З батьками переїхав до Одеси, де жив до 16 років. Вступив до вищого військово-політичного Сімферопольського училища, яке закінчив у 1992 році з відзнакою. Після цього служив у військах. Три роки у внутрішніх, потім в органах державної безпеки. Загальна вислуга 29 з половиною років. Військове звання полковник. У 2016 році звільнився в запас і очолив одне з підприємств, яке підпорядковувалося Міністерству транспорту. Потім йому запропонували очолити муніципальне підприємство в Керчі "Дирекція з регулювання сфери споживчих послуг", де пропрацював дев'ять місяців директором.

"Розумію, що тут потрібно дуже серйозно, злагоджено і багато працювати на благо процвітання нашого міста. Відповідно розумію, що ця робота повинна бути колективна. Тому розраховую на вашу підтримку. Вважаю себе членом команди. Основні принципи роботи дуже прості", - повідомив відставний полковник.

Варто відзначити, що всі депутати, крім двох, проголосували за призначення його на посаду.

Нагадаємо, що у Криму призначили нового керівника так званого Держкомітету з цін і тарифів.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим