У "Херсонесі" окупанти змусять вірян пройти релігійний фейс-контроль

Щоб музейні "зайці" не прикидалися відвідувачами храму, на вході введуть релігійний фейс-контроль

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

Так звані депутати Держдуми від Криму і Севастополя продовжують розробляти благодатну тему пропуску в "Херсонес Таврійський", адміністрація якого на Різдво не пустила віруючих в розташований на території музею Свято-Володимирський собор.

Спочатку за права православних заступився сімферопольський "депутат"-мусульманин Руслан Бальбек. Тепер естафету підхопив севастопольський "депутат" російської Думи Дмитро Бєлік.

7 лютого він провів робочу нараду з Благочинним Севастопольського округу Сергієм Халютою і директоркою музею Оленою Морозовою.

Морозова підтвердила, що вхід для відвідувачів Свято-Володимирського кафедрального собору буде вільним. Але не зовсім. "В першу чергу відвідувачів зустрічатиме адміністратор, а не охорона, - пояснила вона. - Ясна річ, що будуть заходити люди, які йдуть в музей, і прикриватися деякими моментами. Але ми все-таки тут працюємо з людським обличчям, з людьми. Тому якщо вони приходять і кажуть, що йдуть в храм, значить, вони йдуть до храму, давайте так. Більш того, з 06:30 до 09:00 ми здійснюємо пропуск абсолютно безкоштовно, адже йде ранкова служба, і це беззмінно", - заявила Морозова.

Як на ділі окупанти будуть втілювати це правило, поки невідомо. На трьох КПП прихожан зустрічатиме фейс-контроль: адміністратори, які пройшли співбесіду у благочинного, які, перш ніж впустити, мабуть, будуть перевіряти віру на міцність.

Пізніше парафіянам собору обіцяють видати пропуски, які дозволять входити на територію "Херсонеса" безперешкодно. Їх кількість, як заявляє Морозова, буде обмежена.

Нагадаємо, що Різдво вірянам запропонували "помолитись під парканом".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим