ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

У Феодосії на голови перехожих сиплеться "Ай-Петрі"

Стан десятиповерхового будинку феодосійської бази відпочинку "Ай-Петрі" загрожує життю і здоров'ю перехожих, тому "влада" міста попросить власника обгородити його і створити безпечну зону проходу

Depo.
14 липня 2017 12:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

"З урахуванням звернень громадян ми звернемося до власника для того, щоб він зробив охоронну зону, щоб убезпечити перехожих, зробити безпечну зону проходу", - сказала глава Феодосійського міського округу Світлана Гевчук, коментуючи інформацію про те, що фасад вказаної будівлі руйнується, а елементи штукатурки обсипаються на тротуар.

За словами Гевчук, раніше міська влада неодноразово зверталися до власника будівлі з рекомендаціями привести в порядок об'єкт, який розташований у рекреаційній зоні, однак власник не вжив жодних дій, посилаючись на відсутність коштів.

Пляж "Суворинські камені", що прилягає до будівлі бази відпочинку "Ай-Петрі", не є офіційним місцем відпочинку, і в цьому сезоні відкритий не буде.

"Ця територія не належить муніципалітету, а перебуває у віданні республіки. У них коштів на утримання пляжу немає. Ми самостійно, як можемо, підтримуємо санітарний стан, поставили роздягальні, але ця територія офіційно не є пляжем", - констатувала глава місцевого управління з курортів Тетяна Іванова під час апаратної наради, яка відбулася на цьому тижні в адміністрації Феодосії.

Іванова додала, що у них спільно з мінкурортів Криму є ідеї щодо зазначеної території, але їх реалізація може відбутися тільки в наступному році.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим