"Трасу смерті" в Криму закриють для вантажівок

На "Тавриді" в окупованому Криму вводять обмеження

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Вантажівки з траси "Таврида" перенаправляють на стару трасу "Сімферополь-Білогірськ-Феодосія-Керч" заради забезпечення безпеки руху, про це розповів російський керівник "Служби автомобільних доріг" Криму Олександр Нефедов. За його словами, це стосується вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою понад 12 тонн. Нефедов підкреслив, що стара ділянка траси "знаходиться в хорошому стані, на ній проведено ремонт, нанесена розмітка, встановлені камери фото- і відеофіксації". Обмеження для руху вантажівок по "Тавриді" буде діяти до кінця вересня поточного року, а почне діяти протягом найближчих двох тижнів.

Прес-секретар будівельного управління акціонерного товариства "ВАД" в Криму Григорій Назаров заявив, що траса "Таврида" вже готова більш ніж наполовину: "Зараз загальна готовність "Тавриди", всіх семи споруджуваних етапів складає 65%. В цьому році ми їдемо по двох смугах від Керчі до Сімферополя, за винятком ділянки 8,5 кілометрів в районі автопідходу до Кримського мосту, де рух відкрито по чотирьох смугах автодороги. У наступному році, до кінця року рух по "Тавриді" буде відкрито по чотирьох смугах".

За словами начальника управління "ДАІ" по Криму Анатолія Борисенка, з моменту відкриття ділянки траси "Таврида", якою йде рух, було зафіксовано 111 ДТП, в яких загинуло 18 і постраждало 113 осіб. Основні причини аварій - виїзди на зустрічну смугу і недотримання швидкісного режиму.

Спеціаліст з регіонального розвитку та колишній начальник управління Міністерства курортів і туризму Автономної Республіки Крим Ігор Кобеля вважає, що російська влада півострова сподівається за допомогою обмежувальних заходів для вантажівок збільшити туристичний потік. "Раніше було з'єднання з Кримом, щоб забезпечити весь товарообіг через материкову частину України. Зараз якась частина з Росії розвантажується через міст, намагаються кудись вивести ці вантажівки, і замість того, щоб траса "Таврида" була туристичною, зараз вона стала головною, якою проводяться поставки через Краснодарський край. У туристичній практиці в світі я не зустрічав такого, щоб закривали цілі траси - роблять об'їзні, вводять всілякі режими в період заїзду в місто в туристичний сезон".

Нагадаємо, що на "Тавриді" розбилися фура та мікроавтобус. Раніше в окупованому Криму порадили новачкам оминати трасу "Таврида".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook