"Така, як ти": Кримськотатарський ансамбль виконав танець під пісню "Океану Ельзи"

Кримськотатарський ансамбль "Ак'яр" на концерті в Севастопольському центрі культури і мистецтв виконав танець під пісню "Океану Ельзи"

"Така, як ти": Кримськотатарський ансамб…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "" target="_blank">Крим.Реаліі".

На концерті в Севастополі народний кримськотатарський ансамбль "Ак'яр" станцював під пісню "Така, як ти" української групи "Океан Ельзи". Концерт проходив в Севастопольському центрі культури і мистецтв.

Сучасна хореографічна постановка старшої танцювальної групи ансамблю "Ак'яр" під пісню українського співака Святослава Вакарчука, лідера групи "Океан Ельзи" викликала бурхливі оплески в залі.

Учасники ансамблю "Ак'яр" виконали також кілька кримськотатарських танців, російський танець "Кадриль моя", єврейський танець "Хава Нагіла", а також молдавський, аджарський, грузинський, узбецький і інші танці.

Усього танцюристи станцювали приблизно два десятка танців, молоді артисти кожен танець виконували в окремих костюмах.

Підконтрольний Кремлю начальник управління культури російського уряду Севастополя Микола Красноліцкій в своєму виступі перед глядачами і артистами пообіцяв, що буде надавати підтримку ансамблю.

Хореографічний ансамбль "Ак'яр" почав роботу в 2002 році. У 2010 році керівником колективу стала хореограф Сусанна Османова. На рахунку ансамблю безліч перемог в конкурсах і фестивалях.

Нагадаємо, що Вакарчук в Одесі вклонився батькам полонених моряків та заспівав "Дякую".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook