Судилище над моряками: Як кримські татари ігнорують росЗМІ біля суду Сімферополя

Кримські татари не горять бажанням давати інтерв'ю пропагандистським каналам, які допустили на судилище над українськими моряками

  • Крим
  • 27 листопада 2018 15:02

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на ATR.

Як повідомляє активіст кримськотатарського національного руху, президент польського фонду "Крим" Різа Асанов, засідання в "Київському районному суді" Сімферополя перенесли через те, що адвокати готують відповідні документи.

"Кримські татари вже збираються. Також сюди приїхали багато телеканалів: "НТВ", "Росія 1" і ін. Наші хлопці адвокати зараз оформляють документи для того, щоб не призначили адвокатів за призначенням", - повідомив Асанов.

Кримські татари, які прийшли підтримати український військових, повідомляють про те, що пропагандистські "журналісти" намагаються взяти інтерв'ю у присутніх. Кажуть мені: дай коментар, я говорю - не дам. 10 камер тут.

"Журналісти" з-під тишка підходять і намагаються записати коментарі. Обліпили з усіх боків", - розповідають кримські татари.

На "суд" вже приїхали кримський "омбудсмен" Людмила Лубіна і омбусмен Росії Тетяна Москалькова.

Також відомо, що деяких затриманих українських військовополонених вже привезли в будівлю "Київського районного суду" в Сімферополі.

Довідка: 26 листопада Верховна Рада підтримала введення воєнного стану в 10 областяхпісля того, як 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Спочатку повідомлялося про шість поранених українських моряків, та двох - у важкому стані. Всього в трьох суднах, захоплених Росією, перебували 23 людини.

Водночас Росія підтверджує поранення лише трьох моряків.

Нині захоплені українські кораблі пришвартували в окупованій Керчі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим