"Суд" в Криму залишив під арештом фігуранта Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір"

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляцію на арешт фігуранта Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" Ернеса Аметова

Бранця Кремля Ернеса Аметова "суд" залишиться за гратами до 9 лютого 2019 року, повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим. Реалії".

Засідання проходило в закритому режимі, на оприлюднення дозволили зайти тільки родичам. Сам Аметов був присутній на засідання через відеозв'язок.

У жовтні 2017 року російські силовики заарештували шістьох жителів Бахчисараю. Це - Тимур Ібрагімов, Марлен Асанов, Мемет Бєлялов, Сейран Салієв, Сервер Зекірьяев і Ернес Аметов. ФСБ інкримінує їм участь в забороненої на Росії і анексованому Криму організації "Хізб ут-Тахрір".

Представники міжнародної ісламської політичної організації "Хізб ут-Тахрір" називають своєю місією об'єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але вони відкидають терористичні методи досягнення цього і кажуть, що піддаються несправедливому переслідуванню в Росії і в окупованому нею в 2014 році Криму. Верховний суд Росії заборонив "Хізб ут-Тахрір" в 2003 році, включивши в список об'єднань, названих "терористичними".

Нагадаємо, що в окупованому Криму суд залишив у слідчому ізоляторі фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" Марлена Асанова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим