"Суд" в Криму переніс розгляд апеляції українського військового через прохання надати перекладача

Підконтрольний Росії Верховний суд Криму 20 грудня відклав засідання з розгляду апеляційної скарги на арешт захопленого українського військового Владислава Костишина в зв'язку з його проханням забезпечити перекладача

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим. Реалії".

Розгляд скарги Костишина перенесено на 21 грудня на 10:00 за місцевим часом. Костишин попросив надати йому перекладача, суддя Сергій Рубанов відклав розгляд справи "для забезпечення права підсудного давати показання рідною мовою".

19 грудня "Верховний суд" Криму залишив під арештом захоплених 25 листопада біля берегів Криму українських військових - старшого матроса буксира "Яни Капу" Володимира Варімеза, мічмана "Яни Капу" Юрія Будзило, старшого матроса катера "Нікополь" Андрія Оприско і ще одного військового з "Нікополя" Сергія Цибізова. При цьому засідання суду у справі українського військового з буксира "Яни Капу"Віктора Беспальченко перенесли на 21 грудня.

20 грудня підконтрольний Росії Верховний суд Криму відмовив у задоволенні апеляційної скарги захопленим у берегів Криму українським військовим Богдану Головашу, Сергію Попову і Михайлу Власюку.

Нагадаємо, що 25 листопада російські військові в нейтральних водах Керченської протоки таранили, обстріляли і захопили три плавзасоби ВМС України - катера "Бердянськ", "Нікополь" і буксир "Яни Капу". За даними Києва, шість українських моряків були поранені. Всіх членів екіпажів, 24 українських військових, заарештували і доставили в СІЗО "Лефортово" в Москві. Прокуратура АРК визнала захоплених ФСБ Росії українських моряків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #суд