ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Сплутали адресатів": Кримський "Гоблін" взявся "відмиватися" від звинувачень ГПУ

Так званий глава уряду Криму Сергій Аксьонов вважає, що висунуті йому обвинувачення з боку Генпрокуратури України є юридично нікчемними та незаконними

Depo.
11 квітня 2018 14:37
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у своєму "Фейсбуці", пoвідoмляє Depo.Крим.

Аксьонов підкреслив, що він не звертає уваги на дії ГПУ, вважаючи розслідування проти себе пропагандистською акцією, і каже, що ніякий він не злочинець. Натомість, в його уяві злочинцями є нинішні керівники України

"Українська прокуратура переплутала адресатів. Їм треба викликати для ознайомлення з матеріалами справи Порошенка, Турчинова, Авакова, Парубія та інших злочинців, які вчинили державний переворот а Україні в лютому 2014 року", - написав Аксьонов.

Крім того, він додав, що його не можна вважати злочинцем, бо економіка окупованого Криму "розвивається випереджаючими темпами, а рівень життя населення росте".

Нагадаємо, Генпрокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишніх високопосадовців АР Крим Сергія Аксьонова, Наталії Поклонської та Володимира Константінова за фактами державної зради. Зокрема, встановлено, що зазначені особи упродовж лютого-березня 2014 року, перебуваючи на території Автономної Республіки Крим, створили злочинну організацію для насильницького повалення конституційного ладу та зміни меж території України всупереч установленого порядку, а також брали участь у ній.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим