Шість міст окупованого Криму можуть прийняти двогодинні гей-паради

Російський активіст ЛГБТ-руху Микола Алексєєв направив повідомлення про проведення гей-парадів та інших гендерних заходів в адміністрації шести міст Криму

Depo.
17 жовтня 2017 11:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "КримІнформ".

"Станом на 17:00 повідомлення про проведення заходів на підтримку толерантного відношення і дотримання прав і свобод осіб гомосексуальної орієнтації та гендерних меншин в Росії подані в адміністрації Керчі, Феодосії, Армянська, Красноперекопська, Джанкоя, Сімферополя", - повідомляє видання. Автор всіх заявок - Микола Алексєєв. У них йдеться про гей-паради, ходи, пікети, мітинги і не тільки.

Двогодинні акції пропонується провести останній декаді жовтня, організатор розраховує на 200-300 учасників в кожному місті.

"Влада" Євпаторії заявок поки не отримувала. Так званий "глава" адміністрації Андрій Філонов в бесіді назвав спроби провести гей-паради в містах Криму замовним проектом та запропонував натравити на геїв російських "ведевешників". "Я б взагалі з задоволенням дозволив би і подивився, і ще покликав би охорону ВДВ, нехай принесуть один одному задоволення", - сказав він.

Ініціативу вже прокоментував так званий "віце-прем'єр" Криму Дмитро Полонський. "Влада надасть відповідь відповідно до закону на подібні заявки, в цьому не доводиться сумніватися, але сенс полягає в тому, що Крим ніколи не був і не буде полігоном для ось цих випробувань", - додав він.

Незаконний депутат Держдуми від Криму Михайло Шеремет порівняв представників ЛГБТ-спільноти з прихильниками організатора енергетичної блокади півострова Ленура Іслямова та назвав такі листи провокацією ворогів "республіки".

"Глава" адміністрації Сімферополя Ігор Лукашев також висловився проти проведення в місті параду геїв. "Я б не хотів, щоб він проходив в Сімферополі. Нічим зайнятися, чи що, людям? Я як глава адміністрації не підтримую це", - сказав він.

Проти гей-параду висловилася і "влада" Красноперекопська. Глава адміністрації Сергій Палей розповів, що надійшло три різних заявки, які будуть розглянуті згідно з чинним законодавством. "Міська влада проти проведення таких заходів на території нашого муніципалітету, оскільки не можна просувати одностатеві шлюби, одностатеві відносини", - прокоментував він.

Нагадаємо, що у Сочі заборонили проводити гей-парад.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим