ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Севастопольці знову просять Путіна врятувати їх

На першому цивільному форумі делегати громадських організацій Севастополя ухвалили резолюцію, в якій просять російського президента Володимира Путіна захистити їхні права

Depo.
14 липня 2017 11:06
ФОТО: depo.ua

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсиланням на "Новини Криму".

За словами учасників форуму, вони звернулися до президента, як до гаранта російської Конституції, з тим, щоб він сприяв врегулюванню земельних питань севастопольців. Відомо, що в даний час у жителів міста в масовому порядку відбирають земельні ділянки, оформлені ними при Україну. Крім цього, в резолюції йдеться про необхідність повернути кошти, виплачені за розробку генерального плану, оскільки він не відображає інтереси жителів Севастополя і держави.

І нарешті, учасники форуму просять президента припинити деструктивну діяльність нинішніх органів влади, зробивши це шляхом кадрових змін. Заодно вони запропонували депутатам Законодавчих зборів Севастополя добровільно скласти повноваження.

Нагадаємо, прокремлівський уряд і прокуратура Севастополя відсуджують у кількох тисяч містян земельні ділянки, яку люди отримали при українській владі.