Ще одного "іхтамнєта" "здало" селфі періоду захоплення Криму

Військовослужбовці 34-ї окремої мотострілецької бригади гірської ЗС Росії (в/ч 01485) брали участь в операції захоплення Криму, а пізніше і в бойових діях на Донбасі

  • Крим
  • 5 листопада 2018 15:51

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Міжнародну розвідувальну спільноту InformNapalm.

Крім того, військова техніка цього сухопутного підрозділу в 2016 році була зафіксована в Сирії, де Росія нібито проводить виключно повітряну операцію, заперечуючи участь своїх військовослужбовців у наземному компоненті. Більша частина розслідувань зафіксувала факти саме прихованої участі військовослужбовців 34-ї ОСМБр(г) у складі гібридних російських бандформувань на сході України.

У матеріалі спільноти йдеться про непрямі докази участі військовослужбовця контрактної служби 34-ї окремої мотострілецької бригади ЗС Росії Андрія Ковальова в операції захоплення Криму.

В особистому профілі російського військовослужбовця Андрія Ковальова (рос. – Андрей Ковалев) знайдено фото від 16 квітня 2014 року, на якому він позує з товаришем по службі на фоні вантажівки на постаменті, пофарбованому в кольори українського прапора.

Фото зроблене в Криму біля колишнього місця дислокації української військової частини морської піхоти А-0669 (Керч). Координати пам'ятника: 45°21'3″N 36°35'45″E . На фото ЗІС 5-В на постаменті на честь автомобілістів Другої світової.

Українська військова частина А-0669 була заблокована російськими військовослужбовцями без знаків розрізнення, які намагалися приховати належність до ЗС Росії, 2 березня 2014. Андрій Ковальов також робить селфі у військовій формі без знаків розрізнення.

З 2015 року на місці дислокації колишньої української військової частини окупанти розквартирували в/ч 01228, 39-ї окремої залізничної бригади ЗС Росії.

Нагадаємо, що раніше спільнота оприлюднила імена ще десяти "зелених чоловічків" у чорних беретах, які захоплювали Крим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим