"Санкційний" готель "Мрія" в Криму втішать мільйоном від окупантів

"Віджатий" в України санаторно-курортний комплекс "Mriya Resort & SPA", що потрапив під санкції США в 2018 році, отримав мільйон рублів премії від уряду Росії "за розвиток туризму в 2018 році"

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Згідно з розпорядженням російського Кабміну, такі виплати отримають десять компаній, решта дев'ять працюють на Росії, в тому числі - Тюменській, Орловській, Ленінградській, Тверській області і Краснодарському краї.

У російському уряді відзначили, що при відборі кандидатів на отримання премії "враховувалися їх соціальна та економічна значимість, внесок в розвиток туристичної індустрії".

Раніше самопроголошений "глава" Криму Сергій Аксьонов заявив, що готелю "Mriya Resort & SPA" в Ялті виділять ділянку землі для створення винного комплексу.

Готель "Mriya Resort & SPA", розташований на Південному березі Криму, увійшов до списку санкцій США через зв'язки з російським "Сбербанком", що ввійшов до списку секторальних санкцій 12 вересня 2014 року.

США вперше ввели санкції проти фізичних та юридичних осіб на Росії у відповідь на анексію Криму в 2014 році. З початком війни на Донбасі до політичних санкцій додалися й економічні заходи.

Нагадаємо, що паралельно з США санкції вводять Євросоюз і українська влада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим