Кисельов звинуватив у вимаганні журналіста за статтю про дачу в Коктебелі

Головний пропагандист окупантів та генеральний директор інформаційного агентства "Росія сьогодні" Дмитро Кисельов звинуватив у вимаганні журналіста феодосійської газети "Город24" Володимира Мазуріна і подав на нього заяву в поліцію

Про це він розповів в ефірі радіостанції "Говорить Москва", передає Depo.Крим.

"Цей Мазурін - просто шахрай. Вимагає гроші. Все його цифри взяті зі стелі. Я вже заявив на нього в поліцію. Всі документи стосовно будинку у мене в зразковому порядку", - заявив Кисельов.

Мазурін написав статтю, в якій розповідав про реконструкцію найдорожчого будинку в Коктебелі в окупованому Росією Криму.

За твердженням журналіста, будинок на пагорбі з видом на море побудований з численними порушеннями і може сповзти в низину на чужу нерухомість.

У тексті Мазурін стверджував, що керував реконструкцією будинку в 2015-2016 роках. Ім'я власника будівлі видання не називало, проте пізніше автор стверджував, що мова йшла про російського телеведучого Дмитра Кисельова.

Нагадаємо, що після публікації статті про маєток Кисельова редактора газети змусили викупити весь тираж за власний кошт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим